Eesti motoklubid, MC-d ja muud ühendused

Alempois MC Türi - www.alempois.pri.ee
Biker.ee motoportaal - www.biker.ee
Carma Motoklubi - www.carma.ee
Dnepr MT-9 www.hot.ee/dnepr
Eagle Riders Estonia MC - www.eagleriders.ee
East Riders MC - http://eastridersst.blogspot.com/
Eesti Motomatkajate Klubi - www.emmk.ee
Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon www.msport.ee
Free Hawks MC - http://www.freehawksmc.ee
Free as the Wind MC http://freeasthewind.ee
Freedom Feelers MK - www.mcff.ee
Gospel Riders Estonia - www.gospelriders.ee
Harley-Davidson Club Estonia - http://www.harley.ee
Helmets MCC
Hells Angels MC Estonia - http://www.hells-angels.ee
Hillclimb Estonia - https://et-ee.facebook.com/HillclimbEst
Iron Horsemen MC - http://www.ironhorsemen.ee
Jõgeva MC - www.jogevamc.ee
Klan MC - www.klanmc.ee
Mad Devil - www.maddevil.ee
Madallend MC - www.madallend.ee
Magnum Narva MC - www.magnumnarva.ee
Maholm MK (Viru-Nigula) - www.maholm.ee
MC39 - www.mc39.ee
Mid-Esti Bikers - www.araveteauto.ee/mc
Motox MC (Põlva) - www.hot.ee/mcmotox
Müristaja MC - muristaja.haapsalu.ee
Otepää Motoklubi - www.mcotepaa.ee
Patriot Legion - www.patriotlegionmc.ee
Põhjatuulte Pojad MK - www.pohjatuultepojad.net
Põletajad MC (Tartu) - www.pqletajad.ee
Rakvere Raibe RC - www.rakvereraiberc.ee
Rice Burners - www.riceburners.eu
Rolling Freedom MC (Narva) www.rollingfreedom.eu
Road Beast - www.roadbeast.eu
Road Devil - http://roaddevil.onepagefree.com/
Road Spirit MC - www.roadspirit.ee
Route 15 MC - www.route15.ee
Royal Riders MC - www.royalriders.ee
Saq MC - www.hot.ee/saqmc
Santoverdo Banda - www.santoverdo-banda.ee
Star-Riders Estonia (Yamaha Star Owners Club) - www.star-riders.ee
Tartu Motokrossiklubi - www.hot.ee/tartumotoklubi
Time Riders MCC - www.timeriders.ee
Unic-Moto klubi - www.unic-moto.ee
Viljandi Motoklubi - www.mulgikross.ee
Wana Kolga Tsiklitall http://tsiklitall.ee
Werder Cruisers - www.werder.ee
Wildcards MC - www.wildcards.ee
Wildhogs - www.wildhogsmc.ee
Wolf Skull MC Estonia - http://www.facebook.com/WolfSkullMc
Ösel MC - www.oselmc.ee

Iga kuu esimesel TEISIPÄEVAL kell 18.30 on WIMA Estonia koosolek.

Info: wima @ wima.ee

Motoüritused/ettevõtmised

******************2021************************

Jaanuar

30.01 WIMA Estonia aastakoosolek 

Veebruar

05.-07.02 Helsingi motomess MP 2021 - online
06.02 Classic Riders Winter Rally Ida-Virumaal
20.02 Talimüristus 2021 Haapsalus
20.02 Wildcards MC 24. sünnipäev Pärnus
23.02 kell 20 Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistamine, Wildcards MC Tallinn
26.02 Sõprade üritus Tartus. NB! Ainult kutsetega!
26.02 kell 22 Eesti Vabariik 103, Cannonball MC Estonia, info: https://www.facebook.com/events/459522192075182
27.02 kell 18 EW103 Paides, info: https://www.facebook.com/CartelMotoclub/photos/a.135517528122851/257097655964837


Märts 


Aprill
16.-18.04 Peterburi motomess. Info: https://vk.com/imismoto LÜKATUD EDASI SEPTEMBRISSE  
23.04 Jüriöötule toomine Paidest.

Mai
01.05 International Female Ride Day, info: https://fb.me/e/xyQwNsek
2.05 Tagadi Restauraatorite Päev, info: http://unic-moto.ee/tagadi-restauraatorite-paev EDASI LÜKATUD!
08.05 Eesti Mootorrattahooaja Avamine 2021, info: https://www.facebook.com/events/200121491821036 JÄÄB ÄRA!
15.05 WIMA Day, info: https://fb.me/e/2vH0dFJW8
15.05 Poker Run, korraldaja HAMC Tartu
22.05 Nägemata Eesti: Insula Deserta (Hiiumaa), info: https://xn--ngemataeesti-gcb.ee/
26.05 Lembit Teesalu viimane ring Pirita-Kose-Kloostrimetsa ringrajal. Kogunemine 14 Kloostrimetsa tee Uue kurvi sirgel, info: https://www.facebook.com/events/467572191003945/
28.05 kell 19 Põrguliste open house Lume 1, Tallinn.  Info: https://www.facebook.com/1322045307893802/photos/a.1342593065839026/3816013115163663/
29.05 Dark Diamondsi hooaja avapidu, info: https://www.facebook.com/events/484595956053562/
30.05 kell 17 Harjumaa motohooaja avasõit. Info: https://www.facebook.com/events/837318313881523/

Juuni
6.06 Naistesõit Petrolettes Rällly! Väljakutse naistele! Info: http://petrolettes.com/rallly
19.06 Nägemata Eesti: Harju keskmine (Harjumaa), info: https://seiklus.biker.ee

19.06 Cartel MC open house Mäol. Info: https://www.facebook.com/events/324596775780510?ref=newsfeed
22.06 kell 17 Route15 õuel Raplas jaanituli - elav muusika, šašlõkk, baar
23.06 kell 18 Jaanimöll Üksikus Rüütlis, info: https://www.facebook.com/HarleyDavidsonClubEstonia/photos/a.341353712581927/4086414134742514/

Juuli

02.-04.07 Järve äärde chillima XVII, info: biker.ee
02.-04-07 Motocamp Rõuges, info: Mägilased MC https://www.facebook.com/events/156748759793226?ref=
2.07 algusega kell 19 Joey Dunlopi mälestussõit, kogunemine Pirita teel Maarjamäe lossi (Ajaloomuuseumi) parklas.
03.07 Nägemata Eesti: Võru, info: https://seiklus.biker.ee

09.-11.07 Eesti vanamootorrataste kokkutulek Padisel. Info: www.unic-moto.ee  
10.07 HD Relavs Patch Party, info: https://www.facebook.com/events/4320454161319724/?ref=newsfeed
17.07 Motoramm Viljandis, info: https://www.facebook.com/events/3621312051323548

18.07 MotoNostalgia LaitseRallyPargis, info: https://www.facebook.com/events/2394884394118376

23.-25.07 Mototoober 2021 Saaremaal Karujärvel, info: https://www.facebook.com/Mototoober-369731483438158/
24.07 kell 19 God's Squad Christian Motorcycle Club Estonia clubhouse opening party & 3. year Anniversary party Pringis Vanapere tee 5. 
29.07-01.08 JõgevaTreff Kuremaa mõisapargis, info: http://www.jogevamc.ee

 

August

2.-07.08 WIMA Rally Hollandis, info: http://www.wimaworld.com/wima/upcoming-wima-rallies/

14.08 Nägemata Eesti: Piirimail (Valgamaa), info: https://seiklus.biker.ee
13.-15.08 Road Beast MC 20 aastat Paduweres. Info: https://www.facebook.com/events/838090926923181/?ref=newsfeed
20.08 Lipusõit algusega kell 16 Rannarootsi Selveri parklas. Info: https://fb.me/e/5NqSMVkme
20.08 EW 103 ehk 103 Külgkorvi Järvamaal. Info: https://www.facebook.com/groups/502487987048164

21.08 WIMA traditsiooniline suvepidu "Gatsby". NB! Ainult kutsetega!
28.08 Nägemata Eesti: Tarvajaht, info: https://seiklus.biker.ee


September

11.09 Nägemata Eesti: Kesk-Eesti tuur, info: https://seiklus.biker.ee
25.09 Nägemata Eesti: Mulgimadin, info: https://seiklus.biker.ee

Oktoober
3.10 Tagadi Restauraatorite Päev, info: http://unic-moto.ee/tagadi-restauraatorite-paev
9.10 Madallend 20 pidu, info: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/metal/madallend-20-hunta-pedigree-herald-metsatoll-325407

November


Detsember

WIMA Worldi koosseisu kuulub 40 riiki üle maailma.

Info ja kontaktid WIMA liikmesorganisatsioonide kohta leiad siit!

WIMA Estonia loodi 1999. aasta suvel tublide naisaktivistide poolt ja antud hetkel on klubis 20 täisliiget. Kui oled huvitatud ja soovid saada WIMA Estonia liikmeks või lähemalt tutvuda meie liikmete ja tegemistega, siis astu julgelt ligi WIMA logo kandvale isikule (meid leiab enamustelt suurematelt motokokkutulekutelt) või kirjuta aadressile wima @ wima.ee

Tervitades
Teie WIMA Estonia

Eesti motoklubid, MC-d ja muud ühendused

Alempois MC Türi - http://alempoismc.ee
Anarchy Brothers MC - https://www.facebook.com/AnarchyBrothersMC
Bandidos MC Estonia - https://www.facebook.com/BmcEstonia
Biker.ee motoportaal - www.biker.ee

Cannonball MC Estonia - https://www.facebook.com/Tallinncity
Carma Motoklubi - www.carma.ee

Cartel MC - https://www.facebook.com/CartelMotoclub
Classic Riders - https://classicriders.eu
Comrades MC - https://www.facebook.com/mccomrades

Concord MC - https://www.facebook.com/Concord-MC-104584930349837
Dark Diamonds MC - https://www.facebook.com/darkdiamondsmc
Dominus RC - https://www.facebook.com/DominusRC
East Riders MC - http://eastridersst.blogspot.com

Eesti Hobikrossiklubi - https://www.facebook.com/EestiHobikrossiklubi
Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon - www.msport.ee
Eesti Motomatkajate Klubi -
www.emmk.ee

Eesti Vanamootorrattaklubi Unic-Moto - http://unic-moto.ee 
Free Hawks MC Estonia - http://www.freehawksmc.ee 

Free as the Wind MC https://www.facebook.com/FreeAsTheWindMC 
Freedom Feelers MK - https://www.facebook.com/FreedomFeelers 
Fury MC - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
God's Squad Christian Motorcycle Club Estonia - https://www.facebook.com/Gods-Squad-Christian-Motorcycle-Club-Estonia-651781218517764 

Gospel Riders Estonia - https://www.facebook.com/Gospel-Riders-Estonia-MCC-338859339537844
Harley-Davidson Club Estonia - http://www.harley.ee

HD Revals - https://www.facebook.com/HD-Revals-116380727157179 
Hells Angels MC Estonia - http://www.hells-angels.ee 

Hillclimb Estonia - https://et-ee.facebook.com/HillclimbEst 
Hundid MK - http://hundid.ee 
Insula Deserta - https://www.facebook.com/profile.php?id=100009238114994 
Jõgeva MC - www.jogevamc.ee

Klan MC - www.klanmc.ee 
Mad Devil - https://m.facebook.com/Mad-Devil-MC-871263783042324 
Madallend MC - www.madallend.ee 
Magnum Narva MC - www.magnumnarva.ee 
MC39 - https://www.facebook.com/39mctartu 
Müristaja MC - https://www.facebook.com/pages/M%C3%BCristaja-Mc/1663225300573488 
Otepää Motoklubi - https://otepaamcc.ee 
Patriot Legion Estonia MC - www.patriotlegionmc.ee 
Patune MCC - https://www.facebook.com/patune.mc  
Põhjatuulte Pojad MK - https://www.facebook.com/groups/177007945756164

Põletajad MC (Tartu) - www.pqletajad.ee 
Rakvere Raibe RC - www.rakvereraiberc.ee 
Rice Burners - www.riceburners.eu 
Rolling Freedom MC (Narva) - https://www.facebook.com/rfmcc 
Road Beast - www.roadbeast.eu 
Road Devil - http://roaddevil.onepagefree.com 
Road Spirit MC - www.roadspirit.ee 
Route 15 MC - www.route15.ee 
Royal Riders MC - www.royalriders.ee 
Santoverdo Banda - www.santoverdo-banda.ee 
Star-Riders Estonia (Yamaha Star Owners Club) - www.star-riders.ee 
Viljandi Motoklubi - https://www.facebook.com/ViljandiVMK 
Wana Kolga Tsiklitall - http://tsiklitall.ee 
Werder Cruisers - www.werder.ee 
Wildcards MC - www.wildcards.ee 
Wildhogs - https://www.facebook.com/groups/seapesa 
Vulcan Riders Estonia - https://vulcanriders.ee 
Wolf Skull MC Estonia - http://www.facebook.com/WolfSkullMc 

Ösel MC - www.oselmc.ee