Juhtus eile selline asi, et minu kaitseingel jäi korra ölapeal tukkuma ja kohe kellegi kuri käsi juhatas mind tundmatu sõiduki vedelikesse. No ei saa ju hooaega mööda saata ilma kukkumiseta :-(

Oma kehaga asfaldi kvaliteeti testides tundsin vaid hirmu, millal minust mõni neljarattaline üle peaks vurama ja et see saab krdi valus olema... Õnneks oli see potsatus mu kaitseingli Üles äratanud ja rehvimuster jäi riietele saamata. Vaevaliselt ennast püsti ajanud, oli aeg tsikli tervislik seisund üle vaadata. Asi polnudki kõige hullem, tundus, et mu jalg töötas kukkumispunnina ja ainult kaks detaili said värvikahjustusi. Peegel oli paigast ära, kuid mõne mutri paitamisega saab ka selle korda :) Ja viimase asjana lõpetas numbrialus koostöö... Igatahes pole vaja jälle pead murda, kuhu üleliigset raha paigutama hakata!

 

Minu vigastused piirduvad hetkel ühe paistes ja valutava jalaga. Üritan tubli olla ja seda õhtul arstile ka näidata, äkki saab oma haiguste märkmikusse (mitte, et mul selline asi muidugi oleks) mõne uue ja põneva asja lisada :D Eile lihtsalt ei leidnud oma vahvas päevas selleks aega, aga ärge parem küsige, mis oli tervisest olulisem ;-)

 

Igatahes kuumad diskoõhtud ja muud vahvad jalgu koormavad üritused jäävad mõneks ajaks nüüd tahaplaanile.

 

NB! Ja kui keegi nüüd arvab, et mul hooaeg sai läbi, siis arvake korra veel!