Lõbus kirjavahetus ühisreisist Soome

2013. aastal käisid 10 WIMA Estonia liiget Soomes, Yytäris Soome Taksojuhtide Liidu mootorrattaklubi suvepäevadel ehk Hukka Ajol.

________________________________________
Saatja: Anneli
Saadetud: 17. juuni 2013. a. 16:11
Teema: Hukka-Ajo

Tervitus,
tahaks kohe kiita ja tänada kõiki suurepärase nädalavahetuse eest! Selve, suurimad kiitused, et asja orgunnisid! Suurepärane! Annu, suured tänud, et pileteid aitasid orgunnida!

Arvata võis, et tuleb lahe nädalavahetus, aga et see tuli nii lahe, poleks osanud arvata :-D Siin mõned meenutused piltidena.

Päikest,
Anneli
________________________________________
Saatja: Mumm
Teema: Hukka-Ajo

Ma ei ole enda pilte veel ära tõmmanud. Igatahes telefonis olen neid korduvalt juba vaadanud ja naeru pugistanud. ic.

Teistele ka siis teadmiseks, et minu seiklused Tallinnas alles algasid. Ehk siis enne Stockmanni lasi mul kott sadula pealt leebet. Õnneks olin just viimane, kes foori alt minema läks ja õnneks ei lennanud kott kaugele ja õnneks ma tundsin seda justkui hetk enne ette. Sain kohe tee äärde ja koti kokku korjatud. Kott on väheke auklik, ic, kuid asjad sees ja isegi alko pudel jäi terveks. Koju jõudsin siiski normaalselt, kuigi teepeal sain ikkagi ka väheke vihma, nii et vihmakombe selgapanek ei olnudki nii paha mõte :P

Vägev reis oli. Retsept teile kõigile!!!

Mumm
________________________________________
Saatja: Kiku
Teema: Hukka-Ajo

Jälle naeran, osad asjad kadunud, aga see ei sega tuju. Mõtlesin, et peaks sellise killuvihiku tegema, ma teen endale, kui teised ei taha.

Aga reis oli suurepärane ja mul on hea meel, et pingutasin ja kõik sõiduasjad laabusid ja sain viimasel hetkel kaasa tulla, sest esmaspäeval ei olnud veel midagi ja siis oli tormijooks.

Tavaliselt öeldakse, et õpid inimest tundma alles reisil olles ning minu jaoks oli see tõsi. Sain teada näiteks, et magate kõik kauem kui mina, peale kuldse südame on teil ka veel kuldsed käed, oskate hoida lippu kõrgel ning suhtekorralduses väga osavad ning vähemalt pooltele meeldisid samad kommid, mis mulle.

Kui muidu koosolekutel käies ei jõua kõigiga omavahel rääkidagi ja teemad on ka töised, siis nüüd oli väga meeldiv, et kellegil ei olnud kiire ja sai lausa kolm päeva ja kaks ööd ninapidi koos olla, väga cool.

Suur tänu teile, retsepti ma teile hetkel ei kirjuta, aga suure RESPECTI annan küll!

Kiku

________________________________________
Saatja: Gerka
Teema: Hukka-Ajo

Killuvihik pole paha plaan - mõnda kohta saab isegi pildi lisada!

Aga jah! Oli vägev:-) Mul oli meie meilide teel toimunud vaidluste pärast (kus kokku saada, mis kell minna, kust kaudu minna jne) veidi kõhe tunne, et äkki jätkuvad need pisikesed lahkhelid ka reisil ja sel juhul jääb see pikaks ajaks viimaseks ühiseks välisreisiks. Aga mitte midagi taolist ei toimunud - mõnus üksmeel, üheskoos hammaste krigistamine soomlaste liigviisaka sõidustiili üle, pidutsemine, pidev söömine, teineteise eest hoolitsemine ja naermine, naermine, naermine. Niiii vahva! Kikule võib saladuskatte all lisada, et Kaija magab temast heal meelel kauem, aga Y on seni olnud meie üritustel kõige varasemalt tõusev naine.

Mummu koti kukkumine Tallinnas oli nagu i-le täpi andmine, kui nüüd meenutan sinna minnes Kiku taga sõitmist, kelle kohver keset sõitu avanes ning kelmikat pesu näitas ja laupäevast ühissõitu, kus Ave taga sõites tema kohvri mingi kinnitus loobus koostööst ja nunnusti risti rattaga vajus. No ja teate, et tagasiteel sattusin ma sõitma nende mõlema taga, vahtisin kordamööda kohvreid ning olin väga valvel:-) Kui nüüd Mumm oma loo rääkis, siis imestasin, et kus mina küll olin:-D

Tõenäoliselt olin esimene, kes koju jõudis, sest 18.38 astusin ma väravast sisse - mõnusalt tühi oli linn ning hää sõita. Muide, laevas suutis mu ratas keelduda käivitamast, aga kuidagi sain ikka käima. Ei saanudki aru, kas ei meeldinud see soolane niiskus või mis. Maja ees jätsin ratta seisma ja tormasin riideid vahetama, et isa sünnipäevale kombekalt poolteist tundi hilinedes kohale jõuda. Peps hakkas mu ratast sisse ajama ja mäest alla suurde porilompi veeredes läks ratas lihtsalt kummuli. Kirus, et gaasigi ei andnud ja lihtsalt selline sopamülkasse vajumine, et ei jaksanud püsti enam hoida. Arvake, kas mul polnud hea meel, et ma ei hakanud ise sisse sõitma:-) Ratta külg on muidugi nagu porikäkk.

Teistele ka selgituseks Kiku jutt kaotatud asjadest: Kikul kadusid tagasiteel kas benajaamas või taskust teepeale ära ID-kaart, Club One kaart ja pangakaart. No ja nii pidi ta piiri ületama juhilube näidates, mis õnneks ei äratanud piiritöötajas ei imestust ega kahtlust. Minu ei kaotanud seekord imelikul kombel midagi ära, hoopis rohkem asju oli koju tulles, sest saime sealt Hukka-Ajo stardipaki (rannakoti, T-särgi, kleepsu, taskulamp-võtmehoidja ja kohaliku sinepi), Esa klubi kinkis kõigile pisikesed esmaabipakid ning no välja käristati nii süüa kui ka juua ikka korralikult. Ja siis mul õnnestus loteriiga võita 110-eurone Vianori kinkekaart, mille 100 euro eest ühele toredale heasüdamlikule Jarile edasi ärisin. Nii et rahaga oli nii, et Marisega laevas naersime, et kuidas saab koju minnes olla rohkem sularaha kui minnes:-)

Vägev igatahes! Uus tagarehv on tellitud, selle jaoks see raha ära kulubki. Ja vana pidas ka pika sõidu vastu, ainult mõrasid on topelt rohkem. Traati ma nagu veel ei näinud.

Gerka

________________________________________
Saatja: Maris
Teema: Hukka-Ajo

Super nädalavahetus oli, just sellepärast et saime nii suure koosseisuga pikalt koos chillida :D Naerda sai hullupööra, ilm oli ju ka hea, vähemalt laupäeval. Kaija ütles kohe, et Yyteri rand on imeilus ja on tõesti.

Võtsin Soome ühe viiekümneka kaasa ja nüüd sain selle eest hoopis õlivahetuse, nice :D Hullud soomlased tegid endale korralikke arveid, tunnen end igavese tänuvõlglasena, kas kirjutame ühise tänukirja ka neile? Anneli, sul tuli tänukõne suurepäraselt välja, ehk tuleb kiri ka?

Maris

________________________________________
Saatja: Anneli
Teema: Hukka-Ajo

Esa palus kõigile tervitused edastada ja ütleb, et Pasi on valmis siiapoole tulema :-D. Kasulik vahetus, pidavat vähe sööma ja palju tegema. Küsib, et kuidas vahetuse korraldame. Noh Gerka, hakka kodus läbirääkimisi pidama :-D :-D. Tee siis Pepsi näost pilte ka, eksju.

Päikest,
Anneli

________________________________________
Saatja: Annu
Teema: Hukka-Ajo

Noniii, neiukesed - kaunikesed... mudisin meie fantastilise reisi pilte... ja pean mainima, nii mõnegi pildi juures sain pikka aega lõbusalt naerda ja väga-väga lõbusaid hetki meenutada. Aitäh Kikule ja teistele, kes neid hetki aitasid jäädvustada :)))

Igatahes - vaadake pilte, meenutage lõbusaid hetki ja loodetavasti kordame seda trippi jälle : -)

Annu

________________________________________
Saatja: Maris
Teema: Hukka-Ajo

Väga meeleolukad pildid, tõepoolest!

Maris